pattern
Kortechs logo
5/29/2022

Kuchyňská linka v Praze, Dejvicích

Světlá kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči AEG

Výroba, dodávka a montáž kuchyňské linky

Přáním zákazníka byla světlá kuchyňská linka s použitím kvalitních materiálů, bez úchytek a s ambientním LED osvětlením.

Na čelní plochy jsme použili lakované mdf desky v bílé mat v kombinaci s dřevotřískovou deskou dub hamilton od výrobce Egger. Pracovní deska je z materiálu mramor levanto bílý. Samožejmostí je kovaní značky Blum. Zákazník v kuchyňské lince tráví s vařením rád svůj čas, a proto vybral kvalitní spotřebiče značky AEG s rozměrem 900 mm v případě varné desky a související digestoře.


Image 1

Image 1

Image 1

Designové zásuvky

Do kuchyňské linky byly zákazníkem vybrány krásně designové retro zásuvky ROO SOLITER, které zapadají do celkového stylu staré zástavby v Praze, Dejvicích, v němž se jednotka, pro níž jsme realizovali kuchyňskou linku, nachází. Zásuvky jsou vyrobeny z tradičního porcelánu. Odolávají prachu, jejich barva je stálá a povrch vysoce odolný proti otěru a nezanechává otisky prstů.

Zásuvky jsou glazurovány a ručně vyráběny. Záruka na zásuvky je 50 let!


LED osvětlení

LED osvětlení je ovládáno podpovrchovým vypínačem MagicSwitch. LED osvětlení je v černém alu profilu s mléčnou naklapávací lištou.

Image 1

Image 1

Kování značky Blum je u nás standardem

V kuchyňské lince je použito kování značky Blum. I potravinová skříň v čele kuchyňské linky za dvířky z materiálu dub hamilton je značky Blum, konkrétně modelová řada SPACE TOWER. Jedná se o potravinovou skříň, která poskytuje mnoho úložného prostoru, u které se variabilně plánují vnitřní výsuvy a do kterých je možný perfektní přístup.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Máte nějaké dotazy či zájem o cenovou nabídku k projektu?

info@ddcy.cz