pattern
Kortechs logo

Zhmotníme vaše představy v realitu!

3D FOTOREALISTICKÉ

Vizualizace

Co si představíte, to pro vás vytvoříme. Naše zkušenosti a kreativita jsou nástroje, které využíváme ke splnění vašich představ. Vytvoříme pro vás 3D fotorealistické vizualizace interiérů, které zaujmou, inspirují a přenášejí vaše představy do reálného světa. Vaše vize se stávají skutečností.

 • visualization long
 • visualization short
Vizualizace
Naše práce

Realizace

Jsme tady pro vás, abychom vytvořili nábytek, který je přesně podle vašich přání a potřeb.

Zobrazit všechny projekty
Jak pracujeme?

Průběh zakázky

 • Seznámení se s představy zákazníka

  Prvním krokem je osobní setkání se zákazníkem nebo konzultace přes telefon či email s cílem získání představy o potřebách a přáních zákazníka ohledně návrhu nábytku a jeho následné realizace.

 • Zpracování cenové nabídky za vizualizaci a předběžného rozpočtu za realizaci

  Každý projekt je unikátní, a proto vytvoříme cenovou nabídku vizualizace až po znalosti veškerých potřebných detailů. Současně si stanovíme rámcový rozpočet na samotnou realizaci, tedy výrobu, dodávku a montáž nábytku, což se samozřejmě promítne i ve výstupu vizualizace z hlediska použitých materiálů, technologických postupů apod.

 • Nápad zažívá zrození

  Po schválení všech detailů začínáme v našem designovém studiu pracovat na vizualizaci vašeho interiéru.

 • 3D fotorealistická vizualizace

  Nezbytné obavy zmizí, protože náš návrh se vám zcela vloží do představ. Naše 3D fotorealistické vizualizace vám poskytnou jasnou představu o budoucím interiéru již před realizací.

 • Úprava a finální výstup vizualizace

  S pozorností si vyslechneme vaše připomínky a změny, které chcete do projektu začlenit. Následně doladíme vizualizaci, abychom dosáhli vaší naprosté spokojenosti.

 • Zpracování cenové nabídky na realizaci

  Na základě připravené vizualizace interiéru vám poskytneme detailní cenovou nabídku na kompletní realizaci vašeho vysněného interiéru. V případě volby realizace interiéru s námi poskytneme slevu z ceny realizace ve výši 50% ceny za poskytnutou službu vizualiace.

 • Realizace interiéru

  V souladu s odsouhlasenou vizualizací a cenovou nabídkou na realizaci se pustíme do výroby. Na kvalitu našich výrobků klademe mimořádný důraz. Vše vyrábíme v souladu s konstrukčními a řemeslnými pravidly a normami. Součástí naší realizace je samožejmě i odborná montáž v místě určení.

Výše uvedené kroky jsou indikativní

Samozřejmě, máte-li vizualizaci již od svého architekta či 3D fotorealistickou vizualizaci nepotřebujete a stačí vám pouze základní náčrt nábytku, tak nás oslovte. Poskytneme vám na tuto realizaci cenovou nabídku a po odsouhlasení se do samotné realizace rovnou pustíme.

Spolupráce s architekty a designéry

Spolupráce s architekty a designéry je pro nás základním kamenem naší zakázkové výroby nábytku. Věříme, že spojení našich řemeslných dovedností s kreativním talentem architektů a designérů vytváří magii. Společně překračujeme hranice a přinášíme inovativní a esteticky působivé návrhy do života. Rádi bychom s vámi spolupracovali na vašem dalším projektu a přinesli vaše nápady do života prostřednictvím naší zakázkové výroby nábytku. Buďte součástí naší kreativní rodiny a společně stvořme nádherné interiéry, které nezapomenutelně ovlivní životy lidí.

Více
Služby nářezového centra

Nářezové centrum

Nářezové centrum se nachází v našem areálu v Lounech a je k dispozici drobným truhlářům, architektům a dalším firmám či jednotlivcům, kterým výrazně usnadní práci.

 • Služby nářezového centra

  Společnost DDCY s.r.o. disponuje tou nejmodernější technologií mezi nářezovými centry, velkoplošnou pilou HOMAG.

  Více

Projekt

Digitální transformace procesů společnosti Sovainterier

je spolufinancován Evropskou unií.

Předmětem projektu je nákup služeb odborného poradenství v oblasti digitální transformace s cílem zvýšení digitální úrovně a konkurenceschopnosti podniku. Konkrétně v oblastech:

 • marketing a péče o zákazníky,
 • projektové a procesní řízení,
 • výroba a technologie,
 • komunikace a vzdělávání zaměstnanců.
European Union Flag

Financováno Evropsku unií NextGenerationEU

Ministerstvo prumysly a obchodu Narodni Plan Obnovy

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Máte nějaké dotazy či zájem o cenovou nabídku k projektu?

info@ddcy.cz